ברוכים הבאים לאמירים

רכזנו עבורכם את מיטב המסלולים הקרובים לצימר ואת פינות החמד שאנחנו מכירים באמרים ובסביבה הקרובה וגם את המטפלים הכי מקצועיים שיש
כך תוכלו לחוות את מושב אמירים הכי טוב ואמיתי שאפשר.
חופשה נעימה

מסלולי הליכה באמירים והסביבה

השביל ההיקפי של אמירים- המסלול האדום

זהו מסלול שבצדו העליון הוא נח ויחסית מישורי. ככל שיורדים בהר לאורך המסלול, פוגשים את המדרון של אמירים. זהו המסלול עם הנוף המגוון ביותר מבין המסלולים הקיימים באמירים, פשוט בגלל העובדה שהוא הכי ארוך. 
מצויין למי שרוצים להרגיש את הרגליים, ולאלה שאוהבים לטייל בזמן החופשה.

השביל הנסתר- המסלול הכחול

השביל הכי יפה באמירים. אם מתחילים אותו מכיוון הבריכה – עולים בשביל ואם מגיעים אליו מכיוון “שביל סובב אמירים” – תתכוננו לירידה. השביל עובר ביער טבעי, בתוך צמחייה יפייפיה והוא מוצל ברובו. השביל הנסתר נותן אווירה טרופית וללכת אותו בעליה זאת תחושה נהדרת.

שביל היער- המסלול הירוק

לשביל היער מגיעים דרך קצה רחוב האלונים או דרך “שביל סובב אמירים”.
השביל יוצא ממש מפתח הצימר ואפשר ללכת בו כמסלול מעגלי. אחרי כ500 מטר הוא פונה ומתפצל, פניה ימינה וחבירה לשביל סובב אמירים (עוד פעם ימינה) תחזיר אתכם לצימר.
השביל מוצל וטובל בטבע שיש רק באמירים.
מתאים למי שרוצה טיול קצר, מבלי להתרחק מהצימר.

שביל החורש- המסלול הצהוב

הוא שביל קצר וחמוד שמחבר בין רחוב החורש לרחוב הרימונים. תוואי המסלול עובר על צלע ההר המערבי של אמירים. באמצע השביל יש פיצול בו תוכלו לרדת למטה ולהגיע לגן משחקים, שנקרא בשפת המקומיים גן המחצבה או גן חצץ. השביל ברובו אינו מוצל ואם ממש חם בחוץ מומלץ לשקול מסלול אחר.

פינות חמד באמירים

מצפה מנחם

טוב, לפה חייבים להגיע. זוהי נקודת נוף משגעת בגובה של כ-600 מטר המתצפתת על הנוף ממול. מהר חזון במערב, דרך הר תבור והכנרת ועד לרמת גולן. אם הגעתם בירח מלא, לכו לשם ותראו את אורו של הירח מלטף את הכנרת

מערת העיזים

טוב, זה קצת הליכה, אבל שווה כל רגע. עולים ממצפה מנחם על צלע ההר לכיוון מזרח ומגיעים למערת עיזים עתיקה. הטיפוס בשביל עיזים ובמהלך כל העליה תוכלו להנות מהכנרת הפרושה ממש מתחתיכם. בתחילת העליה יש ספה שהביאו בני הנוער של אמירים, פינה מושלמת לרביצה מול נוף משגע.

גן הפסלים

באמירים גן פסלים סביבתי, כולם מאוסף מוזיאון ישראל בירושלים. הפסלים הם כולם של פסלים ידועי שם ומן השורה הראשונה ברחבי העולם. כל הפסלים ברמה בינלאומית. הפסלים מפוזרים בין שבילי החורש והם מהווים אטרקציה תיירותית מהמעלה הראשונה. גן הפסלים באמירים פתוח לקהל הרחב (ללא תשלום) בכל יום ובכל שעה והוא היחיד מסוגו באזור כולו. הגן הוקם עם ציון 30 שנה ליישוב והוא מטופח ומתוחזק על ידי המושב לאורך כל השנים.

נחל שפר/ פרוד

מדובר בעצם באותו נחל שמתחיל בשפר ויורד לקיבוץ פרוד. בנחל הזה יש אינסוף פינות חמודות. אם תרצו להגיע עם הרכב ממש עד לנחל עדיף להתחיל להגיע מכיוון קיבוץ פרוד. בשפר יש ירידה קטנה שצריך לרדת ברגל עד לשפת הנחל. הנחל זורם במרבית חודשי החורף והאביב. מי שרוצה לחקור עוד קצת את הנחל יוכל לרדת משפר לפרוד ולמצוא בו בריכות מבודדות

חורשת שפר

כשיוצאים מאמירים, ממש מול שער הכניסה יש שביל עפר לכיוון מושב שפר. לאחר כמאה מטרים, השביל מתפצל שמאלה. עוברים מעבר בקר ונכנסים לתוך החורש. זהו שביל כמעט מעגלי שמסתיים קרוב לכיכר הכניסה של מושב שפר. מומלץ מאד לריצה, או לטיול נעים לפני שקיעה.

הירשמו למועדון הלקוחות שלנו וקבלו מבצעים, הטבות וחבילות מפנקות ומשתלמות

גלילה לראש העמוד