ברוכים הבאים לאמירים

רכזנו עבורכם את מיטב המסלולים הקרובים לצימר ואת פינות החמד שאנחנו מכירים באמרים ובסביבה הקרובה וגם את המטפלים הכי מקצועיים שיש
כך תוכלו לחוות את מושב אמירים הכי טוב ואמיתי שאפשר.
חופשה נעימה

מסלולי הליכה באמירים והסביבה

השביל ההיקפי של אמירים

השביל ההיקפי של אמירים זהו מסלול שבצדו העליון הוא נח ויחסית מישורי וככל שיורדים בהר עם המסלול פוגשים את המדרון של אמירים. זהו המסלול עם הכי הרבה סוגי עצים וטבע מגוון שיש, פשוט בגלל העובדה שהוא הכי ארוך. 
מצויין למי שרוצה להרגיש את הרגליים, ולמי שאוהבים לטייל בחופשה שלהם.
אורך המסלול:
דרגת קושי:
משך: 

השביל הנסתר

השביל הכי יפה באמירים. אם מתחילים אותו מכיוון הבריכה עולים את השביל, אם מגיעים אליו משביל סובב אמירים תתכוננו לירידה. השביל עובר ביער טבעי, בצמחייה יפייפיה, והוא מוצל ברובו. השביל הנסתר נותן אווירה טרופית וללכת אותו בעליה זאת תחושה נהדרת.
אורך המסלול:
דרגת קושי:
משך: 

שביל היער

לשביל היער מגיעים דרך קצה רחוב האלונים או משביל סובב אמירים.
השביל יוצא ממש מפתח הצימר ואפשר ללכת אותו כמסלול מעגלי, אחרי כ500 מטר הוא פונה ומתפצל, פניה ימינה וחבירה לשביל סובב אמירים (עוד פעם ימינה) תחזיר אתכם לצימר.
השביל מוצל וטבול בטבע שיש רק באמירים.
מתאים למי שרוצה טיול קטן ולא להתרחק מהצימר.
אורך המסלול:
דרגת קושי:
משך: 

שביל החורש

הוא שביל קצר וחמוד שמחבר בין רחוב החורש לרחוב הרימונים. תוואי המסלול הוא על צלע ההר המערבי של אמירים. באמצע השביל יש פיצול, תוכלו לרדת למטה בפיצול ולהגיע לגן משחקים חמוד, שנקרא בשפת המקומיים גן המחצבה או גן חצץ. השביל ברובו בשמש, אם ממש חם בחוץ תשקלו מסלול אחר.
אורך המסלול:
דרגת קושי:
משך: 

פינות חמד באמירים

מצפה מנחם

טוב, לפה חייבים להגיע. זוהי נקודת נוף משגעת. בגובה של כ600 מטר המתצפתת על הנוף ממול, מהר חזון במערב, דרך הר תבור והכנרת ועד לרמת גולן. אם הגעתם בירח מלא, לכו לשם ותראו את אורו של הירח מלטף את הכנרת

מערת העיזים

טוב, זה קצת הליכה, אבל שווה כל רגע. עולים ממצפה מנחם על צלע ההר לכיוון מזרח ומגיעים למערת עיזים עתיקה. הטיפוס בשביל עיזים וכל העליה תוכלו להנות מהכנרת שמונחת ממש מתחתיכם. בתחילת העליה יש ספה שהביאו בני הנוער של אמירים, פינה מושלמת לרביצה מול נוף משגע.

גן הפסלים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

נחל שפר / פרוד

מדובר בעצם באותו נחל שמתחיל בשפר ויורד לקיבוץ פרוד. בנחל הזה יש אינסוף פינות חמודות, למי שרוצה להגיע ממש עם הרכב עד הנחל עדיף להגיע לפרוד, בשפר יש ירידה קטנה שצריך לרדת. הנחל זורם רוב השנה, ויש בו בריכות מתוקות ומבודדות בירידה משפר לפרוד.

חורשת שפר

כשיוצאים מאמירים ממש מול השער יש שביל עפר לכיוון שפר, אחרי כמאה מטר השביל מתפצל שמאלה. עוברים מעבר בקר ונכנסים לתוך החורש. זהו שביל כמעט מעגלי שיוצא קרוב לכיכר הכניסה של שפר. מומלץ מאד לריצה, או טיול נעים לפני שקיעה.

גלילה לראש העמוד